VeAn Tattoo

Для производства продуктов компании Экспродов мы отбираем только лучшее сырье от проверенных годами поставщиков.

Страницы: 1
Ответить
RSS
VeAn Tattoo
 
11 років тому я й не думав, що займатимуся таким масштабним проєктом, а головне пов'яжу своє життя з татуюваннями. Мій трудовий стаж розпочався з дуже раннього віку, в маленькому місті на березі Азовського моря - в Бердянську.

На початку 2000-х я працював на одному з пляжів міста. У 9 класі підробляв продавцем мобільних телефонів. Після школи пішов навчатися до морської академії, там мене помітила німецька крюїнгова компанія, в результаті чого підписали 5-річний спонсорський контракт на час навчання. Щойно мені виповнилося 18 років я пішов працювати в море.

Після першого контракту на флоті у мене з'явилися трохи вільних коштів, я почав займатися рекламою, точніше робив рекламу на відсотку іншим компаніям. У мене все непогано виходило, але незабаром мені потрібно було знову йти в рейс. Після другого рейсу я задумався про те, що хочу спробувати відкрити щось своє. І одного чудового ранку ми сиділи в їдальні і спілкувалися з одногрупниками, і один із моїх друзів розповідав, і як він зробив тату і як довго бігав за майстром і вмовляв йогона "вікно" у записах цього місяця. У цей момент я задумався, і потім сказав: "Давайте відкриємо тату студію в Херсоні". Цього ж дня я почав вивчати тематику і ринок конкурентів.
https://vean-tattoo.com/uk/partners-1
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено